Istanbul Nakliyat Ambari

Profesyonel Tasimacilik Hizmetleri

İstanbul Muğla Ambar Taşımacılığı

                                                    İstanbul Muğla Ambar Taşımacılığı

Nakliyat sektöründe firmalar ikiye ayrılır; nakliyat firmaları ve nakliyat firmalarına ışık tutan firmalar. Yılların verdiği tecrübe ve alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla uzun süredir nakliye sektöründe bayrağı elinde tutan bir firma olduğumuz gibi bu alanda hizmet veren diğer firmalarında hizmet yelpazelerini genişletmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Hâlihazırda ofis taşımacılığı, sigortalı nakliyat, eşya depolama, asansör kiralama, asansörlü taşımacılık, evden eve nakliyat, parsiyel taşımacılık, nakliye paketleme, şehirlerarası nakliyat ve şehir içi nakliyat hizmetlerini firma bünyemizde değerli eşya sahibi müşterilerimize sunuyoruz. Bunun yanında depolama hizmeti verdiğimiz alanı da nakliye firmalarının hizmetine sunuyoruz. Ambar taşımacılığı için dizayn ettiğimiz bu bölgeye nakliye firmaları özellikle parça eşyaları getirerek kısa süreli istiflemekte ve sonrasında güzergâhtaki araçlarından birine yüklemektedirler.

Diyelim ki Muğla iline taşınması istenen parça eşyalar mevcut, nakliye firması bu eşyaları ambarımıza getirerek kendine ayrılmış bölümde paketleme ve gerekli fizibilite çalışmasını yaparlar. Şehirlerarası nakliye için hazır hale getirilen eşyalar buradan Muğla istikametine doğru yola çıkar. Çok daha büyük paralara daha büyük ve gereksiz depolar kiralamaktansa bizim ambarımızdaki firma için ayrılmış daha uygun fiyatlı bölümde işlemlerin ardından İstanbul Muğla ambar taşımacılığı hizmetinin startı verilir.

Depomuz aynı anda pek çok firmaya hizmet verebilecek büyüklüktedir. Eşya taşıma işleminin daha kolay olması ve herhangi bir su baskınında eşyaların zarar görmemesi için ambarımızın içinde özel paletler bulunmaktadır. Güvenlik önlemlerinin de en üst düzeyde alındığı depomuz görevli personel ve 7/24 güvenlik kamerası ile kontrol edilmektedir.

Muğla’nın tarihi ve turistik dokusu bu bölgeye olan göçleri arttırmaktadır. Dolayısı ile İstanbul ve diğer illerden bu bölgeye olan talep de doğru orantılı olarak artmakta ve parça eşya veya genel eşya taşıma hizmetleri talep edilmektedir.  Eğer Muğla İstanbul ambar taşımacılığı hizmeti için depomuzu kullanmak istiyorsanız iletişim bölümündeki sabit hattı mesai saatleri içinde özel numarayı ise 7/24 arayabilirsiniz. Dahası canlı destek hattımız ve iletişim formumuzda siz değerli firma sahipleri için kullanımdadır. Ambar taşımacılığının en güvenli adresine hoş geldiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir