Istanbul Nakliyat Ambari

Profesyonel Tasimacilik Hizmetleri

Depolama Hizmetleri

Büyük şehirlerde sürekli olarak eski binalar yıkılmakta ve yerlerine yüksek katlı apartmanlar veya gökdelenler dikilmektedir. Kentsel dönüşüm projesi adı altında yenilenen binalara taşınmak isteyen insanlar bazı durumlarda zaman açısından problemlerle karşılaşmaktadır. Bu problemler eski evi daha erken terk etmek zorunda kalmak veya yeni eve planlanan tarihten daha geç tarihte taşınacak olmak olabilir. Böyle bir durum karşısında insanların eşyalarını belli bir yerde kısa süreliğine muhafaza etmesi gerekmektedir. Özellikle Ankara, bu tarz durumların sıklıkla yaşandığı bir şehrimizdir. Bunu gören İstanbul Şehirlerarası Nakliyat yetkilileri depolama hizmetleri vermeye başlamıştır. Şirketimiz tarafından verilen depolama hizmetleri şehir içinde olduğu kadar şehir dışından İstanbul’a gelenler tarafından da ilgi çekmektedir.

Şehirler Arası Nakliyat ve Depolama

İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetlerinin sıklıkla alındığı bir şehrimizdir. Özellikle şehir dışından bu şehre gelmek isteyen müşterilerimiz bizden sıklıkla çeşitli konularda yardım almaktadır. Bu yardımların en popülerleri arasında da depo kullanımı gelmektedir. İstanbul’a göç edecek olan müşterilerimiz belirsiz taşınma tarihleri yüzünden mağdur olmamak için eşyalarını depoya koymak istemektedir. Firmamız tarafından şehir dışından İstanbul’a getirilen eşyalar, güvenli depolara yerleştirilmektedir. Şirketimizin kullandığı depolar güvenli olmanın yanında oldukça iyi koşullara sahiptir. Bu koşullara bağlı olarak müşterilerimizin eşyaları böcekler tarafından istila edilmez veya rutubet yüzünden zarar görmez.

Şehir İçi Nakliyat ve Depolama

İstanbul’da pek çok yeni rezidansın ve çok katlı apartmanların yapıldığından bahsetmiştik. Bu binalara  taşınma tarihlerinin belirsiz olması durumunda insanlar bulundukları eve daha fazla kira ödememek için şirketimizden depolama hizmeti almaktadır. Müşterilerimize bu hizmeti verirken tıpkı şehir içi nakliyat işlemlerinde olduğu gibi çeşitli hususlara dikkat etmekteyiz. Özellikle paketleme ve ambalajlama yapılırken malzemeleri bir kat daha fazla kullanmaktayız. Kullandığımız depolar her ne kadar güvenli ve böceklerin giremeyeceği ortamlar olsa da biz önlemimizi almaktayız. Müşterilerimizin taşınma tarihi geldiğinde ise tekrardan eşyaları kontrol edip araca yüklemekte ve varış noktasına nakliye etmekteyiz. Eğer siz de şirketimizin bu hizmetinden yararlanmak istiyorsanız ofisimize uğrayabilir ya da telefon numaramızdan bize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.