Istanbul Nakliyat Ambari

Profesyonel Tasimacilik Hizmetleri

Sigortalı Nakliyat

Türkiye’de büyük şehirler iş, eğitim imkanları ve yaşam standartları sayesinde pek çok ilden göç almaktadır. Bu göç sırasında insanlar eski bulundukları evden yeni evlerine bazı eşyalarını taşımak istemektedir. Ancak bu taşıma işlemleri alelade bir şirket tarafından yapılırsa eşyalar zarar görebilir, hatta kaybolabilir. Bu gibi durumların yaşanmasını engellemek için yapılması gereken tek şey, güvenilir, referansları sağlam ve müşteri ilişkileri iyi firmalardan hizmet almaktır. İstanbul şehrinde hizmet vermekte olan İstanbul Şehirlerarası Nakliyat unvanına sahip şirketimiz yıllar boyunca pek çok ailenin ve bireyin yeni evlerine güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamıştır. Bunu başarmak için de pek çok yöntemi kullanmaktadır. Bu yöntemlerden ilki müşterilerin eşyalarını garanti altına almak için sigorta yapmaktır. Sigortalı nakliyat maddi zarara uğrama ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Sırasında Karşılaşılabilecek Sorunlar

İstanbul çok büyük ve kalabalık bir şehir olduğu için evden eve nakliyat sırasında çeşitli sorunlarla karşılaşma ihtimali diğer şehirlere göre daha yüksektir. Önemli olan bu sorunlar karşısında müşterilerin mağdur olmasını engelleyebilmektir. Eşyaların yüklenmesi sırasında yeteri kadar özen gösterilmezse çizilme ve kırılma ihtimali bulunmaktadır. Personellerimiz profesyonelce kişiler olduğu için böyle bir şey söz konusu değildir. Eşyalar yüklendikten sonra trafik nedeniyle hedef eve ulaşmak zaman alabilir. Böyle bir durum meydana geldiğinde personellerimiz telefon aracılığıyla müşterilere ve merkezimize haber vermektedir. Bunun dışında asansörle eşyaları taşırken yeteri kadar özen gösterilmezse eşyalar aşağı düşebilir ve kullanılmaz hale gelebilir. Asansörlerimizin kontrolleri periyodik olarak yapıldığı ve personellerimiz gereken tüm güvenlik önlemlerini aldığı için böyle bir problem ortaya çıkması da oldukça düşük bir ihtimaldir.

Neden Asansörlü Nakliyat?

Şirketimiz her zaman müşterilerinin işlemlerini en kısa sürede bitirmeyi hedeflemektedir. Hızla birlikte güveni de sağlamak isteyen firmamız asansörlü nakliyat yapmanın kas gücüyle eşya taşımaktan daha güvenli ve hızlı olduğunu tespit etmiştir. Ayrıca kas gücüyle eşya taşımak bazı yüksek katlı binalarda mümkün olmamaktadır. Ek olarak kas gücüyle eşya taşımak için gereken insan sayısı oldukça fazladır. Buna bağlı olarak nakliyat ücreti de daha pahalı olacaktır.