Istanbul Nakliyat Ambari

Profesyonel Tasimacilik Hizmetleri

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul, Türkiye’de nüfusu en fazla olan birinci şehrimizdir. Büyük  olmasının nüfusunun hızla artmasında etkili olduğu düşünülen bu şehirde sürekli yenileme çalışmaları yapılmaktadır. Bu yenileme çalışmaları parklarda, yollarda olduğu gibi yaşam alanlarında ve evlerde de gerçekleştirilmektedir. Buna bağlı olarak eski, düşük katlı veya müstakil evler yıkılmakta, yerlerine yüksek katlı rezidanslar yapılmaktadır. Bu rezidanslarda imkanların oldukça iyi olması ve evlerin oldukça modernize edilerek inşa edilmesi vatandaşların ilgisini çekmektedir. Vatandaşların ilgisine bağlı olarak bu yerlere taşınan insan sayısı da artmaktadır. Taşınma sayısının artmasına bağlı olarak da evden eve nakliyat hizmetlerine olan ihtiyaç artmaktadır. Firmamız bu ihtiyacı karşılamak için yıllar boyunca çalışmakta ve hizmet alanını genişletmektedir.

Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri

İstanbul her ne kadar başka şehirlerden sıklıkla göç alsa da şehir içinde de sıklıkla göçler yapılmaktadır. Özellikle küçük ilçelerden merkeze doğru yapılan bu göçler sırasında vatandaşlarımızın nakliye hizmetlerine ihtiyacı olmaktadır. Şirketimiz İstanbul Şehirlerarası Nakliyat olarak, şehirde her ilçeden her ilçeye nakliyat hizmeti verebilmektedir. Yıllar boyunca üstün hizmet anlayışıyla çalışan firmamız nakliyat yaparken bir çok hususa dikkat etmekte ve müşterilerinin mağdur olma ihtimalini ortadan kaldırmaktadır. İstanbul şehir içi nakliyat alanında başka firmalar tarafından dahi örnek alınan şirketimiz verdiği hizmetin kalitesini artırmak için hala daha araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Hızlı ve Güvenli

Şehirde artan yüksek katlı binalara olan taşımacılık işlemlerimiz sırasında asansör kullanmaktayız. Türkiye’de asansörlü nakliyat alanında ilklerden olan şirketimiz yıllardır bu hizmeti vermekte ve kullandığı asansörlerin bakımını sıklıkla yaptırmaktadır. Şirketimiz yurt dışında olan gelişmeleri takip etmekte ve yeni nakliye asansörlerini bünyesine katmaya devam etmektedir. Son teknoloji ürünü olan bu asansörler sayesinde her geçen gün nakliyat işlemlerimiz daha güvenli ve hızlı hale gelmektedir. Nakliyat sırasında asansöre ihtiyaç duyulması durumunda eşyaların büyüklüğü ve ağırlığına göre asansörlerimizden biri seçilmektedir. Ardından bu asansör uygun bir konuma getirilmekte ve kurulmaktadır. Son olarak güvenlik önlemleri alınmakta ve asansörün doğru bir şekilde yerleştirildiğine emin olunduktan sonra nakliye işlemi tamamlanmaktadır.