Istanbul Nakliyat Ambari

Profesyonel Tasimacilik Hizmetleri

Ofis Taşımacılığı

Nakliyat denince akla genellikle parça eşyaların veya evdeki eşyaların başka bir eve taşınması gelmektedir. Ancak nakliyat sektöründe büyük bir paya sahip olan taşımacılık türü ofis taşımacılığıdır. Ofis taşımacılığı, genellikle büyük şirketlerin veya kurumların bina değiştirmesiyle çalışanların ofislerindeki eşyalarının taşınmasına ihtiyaç duyulmasını çözmek için yapılmaktadır. Türkiye’de büyük şirketlerin merkezleri genellikle İstanbul’da bulunmaktadır. Buna bağlı olarak şehirde ofisini taşıyan şirket sayısı diğer illere göre oldukça fazladır. Bu durum da nakliyat şirketlerine olan ihtiyacı artırmaktadır. Şirketimiz İstanbul Şehirlerarası Nakliyat olarak bu ihtiyacı karşılayabilmek için kurulmuş bir firmadır. Ofislerin hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması için yeteri kadar bilgiye ekipmana ve personele sahip olan şirketimiz bu nakliyat işlemleri sırasında bazı hususlara özellikle dikkat etmektedir. Bu hususlardan ilki sigortadır.

Ofis Taşımacılığında Sigortalı Nakliyat

Şirketlerin sahip olduğu ofislerde verimi artırmak için çalışanlar tarafından yüksek kaliteli eşyalar ve teknolojik cihazlar kullanılmaktadır. Bu kaliteli eşyaların zarar görmemesi için ambalajlama ve paketlemeye maksimum derecede özen gösterilmelidir. Şirketimiz de bu gereken özeni gösterebilmek için sürekli olarak personellerini teftiş etmekte, araştırma ve geliştirme çalışmalarına yatırımlar yapmakta ve yeni teknikler oluşturmaya çalışmaktadır. Paketleme ve ambalajlama yapıldıktan sonra olası bir kazada eşyaların zarar görme ihtimali göz önüne alınarak sigorta yapılmaktadır. Sigorta sayesinde de maddi değeri oldukça yüksek olan ofis eşyaları herhangi bir hasara uğrarsa maddi zarar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Bu sigortalı nakliyat uygulamamız şirketimizin büyük şirketler tarafından tercih edilmesini sağlamakta ve ünümüzü hızla artırmamıza vesile olmaktadır.

Ofis Taşımacılığında Asansörlü Nakliyat

İstanbul pek çok yüksek katlı iş merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Bu yüksek katlı iş merkezlerine yaptığımız nakliyat işlerinde asansör kullanmamız gerekmektedir. Şirketimiz kullandığı asansörleri dünyaca ünlü markalardan satın almaktadır. Böylelikle ofis taşıtmak isteyen vatandaşlarımız kaliteli ve hızlı hizmete ulaşabilmektedir. Asansörlerin kalitesi dışında güvenlik önlemlerine de dikkat etmekteyiz. Asansörlü nakliyat işleminin yapılacağı binaya ulaştığımızda asansörümüzü kurmakta, gereken güvenli önlemlerini almakta ve test yapmaktayız. Ardından eşyaları asansöre yerleştirmekte ve hızlı bir şekilde işlemleri tamamlamaktayız.