Istanbul Nakliyat Ambari

Profesyonel Tasimacilik Hizmetleri

Şehiriçi Nakliye

İstanbul şehiriçi nakliyat hizmeti alınırken dikkat edilmesi gereken pek çok kriter bulunmaktadır. Nakliyat hizmeti almak isteyen pek çok insan genellikle sadece hizmetin ucuz olmasını istediği için çeşitle sorunlarla karşılaşmaktadır. Çok ucuz hizmet veren nakliyat firmaları yeteri kadar özen göstermediği için eşyaların kırılmasına, çatlamasına veya çizilmesine yol açabilmektedir. Bu durum da  ucuz alınan hizmetin pahalıya patlamasına yol açmaktadır. Bu gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmamak için nakliyat firmasının çok iyi seçilmesi gerekir. Birazdan sayacağımız özelliklere sahip olan İstanbul Şehirlerarası Nakliyat, İstanbul’da bulunan tüm ilçelerden tüm ilçelere nakliyat hizmetini hızlı ve kaliteli bir şekilde verebilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Firmamızın Sahip Olduğu Özellikler

İstanbul evden eve nakliyat firmalarının arasında adeta bir yıldız gibi parlayan ve diğer şirketler tarafından da örnek alınan şirketimiz üstün hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamızın müşteriler tarafından taktir edilen özellikleri arasında uygun fiyat politikası diğer müşterilerin de ilgisini çekmektedir. Bunun dışında nakliyat sırasında izlediğimiz adımlar hizmet kalitemizi artırmakta ve müşteriler tarafından beğeniyle karşılanmaktadır. Müşterimizle anlaştıktan sonra belirlenen günde ve saatte verilen adrese ulaşmaktayız. Ardından personellerimizden bazıları eşyaları paketlerken diğerleri de paketlenen eşyaları araca taşımaktadır. Böylelikle araca taşıma işlemi hızlıca bitirilmektedir. Araca güvenli ve sağlam bir şekilde yerleştirilen eşyalara sigorta yapılmaktadır. Böylelikle müşteriyle aramızda olan güven bağı kuvvetlendirilmektedir. Profesyonel şoför ve personellerimiz eşliğinde yola çıkan eşyalar belirlenen saatte yeni konuma ulaşmaktadır. Ardından asansör kurulmakta ve taşıma işlemine başlanmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Sırasında İzlediğimiz Yollar

Asansörlü nakliyat doğru bir şekilde uygulanmazsa büyük zararlara yol açabilecek bir yöntemdir. Örnek olarak yeterince doğru yerleştirilmeyen bir koltuk asansörsen aşağıya düşüp kullanılamaz hale gelebilir. Biz bu durumun yaşanmasını engellemek için en kaliteli asansörleri kullanmaktayız. Bununla birlikte periyodik olarak bakım yaptırmakta ve parçalarını değiştirmekteyiz. Ayrıca personellerimizi asansörlerin nasıl kullanılması gerektiği hakkında eğitmekte ve onlara denemeler yaptırmaktayız. Nakliyat günü gelince de kontrolleri ve güvenlik önlemlerini aldıktan sonra deneme yapmakta ve olumlu sonuçlanırsa eşyaları sırayla asansöre yerleştirip eve nakletmekteyiz.