Istanbul Nakliyat Ambari

Profesyonel Tasimacilik Hizmetleri

İstanbul Manisa Ambar Taşımacılığı

                                                  İstanbul Manisa Ambar Taşımacılığı

Evden eve nakliyat sektörü gün geçtikçe gelişmekte ve müşterilerin firmalardan talepleri de çeşitlilik göstermektedir.  Standart olarak parsiyel taşımacılık, ofis taşımacılığı, evden eve taşımacılık, sigortalı nakliyat, nakliyat paketleme, asansörlü nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat ve asansör kiralama gibi hizmetler veren firmalar, müşterilerin talepleri doğrultusunda eşya depolama ve ambar taşımacılığı gibi farklı hizmetleri de artık vermekteler. Sorun şu ki her nakliye firmasının eşya depolama ve parsiyel eşyaların şehirlerarası nakliyeye çıkmadan önce hazırlanıp sevkiyata hazır hale getirilmesi için kullanacağı bir alan mevcut değil. Kısaca alt yapı sorunu yaşayan nakliye firmaları olmaktadır. Bu problemi aşmak için oluşturduğumuz ambar hizmeti ile söz gelimi Manisa iline götürülmesi planlanan parça eşyaları ambarımızda sevkiyata hazır hale getirerek İstanbul Manisa ambar taşımacılığı hizmetini başlatabilirsiniz.

Biz firma olarak hem eşya sahibi müşterilerimiz hem de nakliye firmaları için en güvenli ve hızlı hizmeti vermek adına yola çıktık. Her biri alanında uzman montaj-demontaj ve nakliye personelimiz eşya nakli aşamalarında müşterilerimize memnuniyet çerçevesi içinde en iyi hizmeti sunmaya çalışırken ambarımızda görevlendirdiğimiz personelimiz de nakliye firmalarına en güvenli hizmeti sunmaktalar.

Firmalara özel alanların tahsis edildiği ambarımızda eşyaların zemin ile bağlantısının kesilmesi için kullanılan özel paletler bulunmaktadır. Bu paletler olası su baskınlarına karşı eşyaları koruyarak taşıma işlemi sırasında avantaj sağlanması için de tercih edilmektedir. Ayrıca ambarımız 7/24 güvenlik kamerası ile denetlenerek olası hırsızlık ve farklı olaylara karşı önlem alınmaktadır.

Mesir macunu ile ünlü Manisa iline taşınması planlanan eşyaların ambarımız üzerinden transferini gerçekleştirmek istiyor ve Manisa İstanbul ambar taşımacılığı işlemini başlatmak istiyorsanız web sitemizin iletişim bölümündeki sabit hattı mesai saatleri içinde cep numarasını ise 7/24 arayabilirsiniz. Canlı destek hattımız üzerinden veya iletişim formu aracılığı ile de bizlere ulaşarak ambarımızın durumu ve detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Nakliye firmalarının en çok tercih ettiği ambar taşımacılığı faaliyeti yürüten firma olmanın vermiş olduğu özgüven ve tecrübe ile siz değerli nakliye firmalarını da bizimle çalışmaya davet ediyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir