Istanbul Nakliyat Ambari

Profesyonel Tasimacilik Hizmetleri

İstanbul Kayseri Ambar Taşımacılığı

                                                            İstanbul Kayseri Ambar Taşımacılığı

Nakliye sektöründe tutunabilmek için aşmanız gereken bazı problemler vardır. Eğer sektörde isim yapmak ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma sergilemek istiyorsanız hiçbir altyapı probleminizin olmaması gerekmektedir. Yeterli ekipman, personel ve faaliyet gösterebilmek için bir depo yoksa müşterilerin talepleri karşılanamayacak ve zaman içinde tamamen sektörden silinip gitme tehlikesi ile karşı karşıya kalınacaktır. Günümüzde artık nakliyat işlemi sadece eşyaları bir yerden başka bir yere taşıma faaliyeti olarak görülmemekte, eşyaların kısa süreli depolarda muhafaza edilmesi istenmekte veya eşya nakil işleminin en hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi istenecektir. Böyle durumlarda eşyaları kısa veya uzun süreli istifleyebileceğiniz bir alanınız yoksa potansiyel müşterileriniz rakip firmayı tercih edeceklerdir.

Biz firma olarak evden eve nakliyat, sigortalı nakliyat, ofis taşımacılığı, şehirlerarası nakliyat, şehir içi nakliyat, asansörlü taşıma, parsiyel taşıma, asansör kiralama, eşya depolama, nakliyat ambalajlama gibi standart hizmetlerin yanında nakliyat firmaları için ambar taşımacılığı hizmeti de sunmaktayız. Ambarımızın kendilerine ayrılan bölümünü dilediği gibi kullanabilme lüksüne sahip olan birçok firma büyük ücretler ödeyerek kısa süreli kullanacakları büyük depolara yatırım yapmaktan kurtuluyor. Bu da demek oluyor ki söz gelimi ilimizden Kayseri iline taşınması istenen eşyalar önce ambarımıza getirilerek buradaki paketleme ve istifleme işleminden sonra yapılan hesaplamaların ardından İstanbul Kayseri ambar taşımacılığı kapsamında yola çıkarılabilmektedir.

Ambarımız tüm olasılıklar ve maksimum konfor düşünülerek dizayn edildi. Ambarımızda eşyaların olası su baskınlarından etkilenmemesi için kullanılan paletler zemin ile eşyalar arasındaki bağlantıyı keserken daha kolay ve pratik bir taşıma işleminin gerçekleştirilmesi için kullanılırlar. Dahası ambarımızda bulunan güvenlik kameraları ile daha güvende ve huzur içinde bir faaliyet yürütüyoruz. Bu kameralar ve personelimiz 7/24 görev yapmaktalar.

Pastırması ve mantısı ile ünlü ilimiz güzergâhına Kayseri İstanbul ambar taşımacılığı faaliyetinin gösterilebilmesi için bizi tercih etmeyi düşünüyorsanız iletişim bölümündeki sabit hat ve cep numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Canlı destek hattımız ve iletişim formu yardımı ile de bizlere istek ve taleplerinizi bildirebilir, aklınızdaki soruları hiç çekinmeden hemen sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir