Istanbul Nakliyat Ambari

Profesyonel Tasimacilik Hizmetleri

İstanbul İzmir Şehirler Arası Nakliyat Ambarı

İstanbul İzmir Ambar Taşımacılığı

Nakliye işinin sektör haline gelmesi ve buna bağlı olarak evden eve veya farklı alanlarda eşya nakil işlemi gerçekleştiren firmaların çokluğu ve bu oranda artan müşteri talepleri yepyeni bir ihtiyacın kapılarını aralamıştır. Hâlihazırda evden eve nakliyat, parsiyel taşımacılığı, şehirlerarası nakliyat, sigortalı nakliyat, asansörlü nakliyat, ofis taşımacılığı, şehir içi nakliyat, nakliyat ambalajlama, asansör kiralama gibi hizmetleri alanında profesyonel yetişmiş bir kadro ile nakil işlemi aşamasındaki eşya sahipleri için sunan bir firmayız. Bunun yanında nakliye firmaları için oluşturduğumuz nakliye ambarı projemizle de taşıma firmalarına hizmet vermekteyiz. Bu bakımdan İstanbul İzmir ambar taşımacılığı hizmetimiz de en çok talep edilen hizmetler arasında yer alıyor.

Bilindiği gibi İzmir, gerek iklimi gerekse tarihi ve doğal güzellikleri ile her zaman insanlar tarafından beğenilmiş ve gidilerek tatil yapılmak istenen yerler arasında listelere ilk sıradan girmeyi başarmış bir şehirdir. İzmir’in bu kadar dikkat çekmesi ve gelen yerli veya yabancı turistlerin buraya taşınmak istemesi haliyle bu noktaya ulaştırılmak üzere yola çıkan nakliye sayısını da arttırıyor. Bu noktaya ulaştırılması için evlerden alınan özellikle parça eşyalar ambarımızda muhafaza edilerek İzmir’e doğru yola çıkacak olan eşyalar arasındaki yerini almaktadır.

Nakliye ambarımız içinde eşya depolama, paketleme ve gerekli hesaplamaların yapılabilmesi için ayrılmış bölümler bulunmaktadır. Her firma bu özel alanlardan faydalanarak depolama için kendi başlarına tutacakları ve ödemek zorunda kalacakları yüksek miktarlardan kurtulmuş olur.

Ambarımız depolama için gerekli alt yapıya sahiptir. Eşyaların üzerine konularak yer ile temasının kesilmesini sağlayan özel paletler ve sürekli kameralar yardımı ile gözetlenerek maksimum güvenli alanın oluşturulması tamamen bizim sorumluluğumuzdadır.

İzmir İstanbul ambar taşımacılığı hizmeti için İletişim bölümündeki telefon numaralarımız, canlı destek hattı veya iletişim formu aracılığı ile bizimle irtibata geçerek ambarımızın durumu ve detaylar için bilgi alabilir, firmanıza özel ambar alanını oluşturmamız için bize gerekli zamanı verebilirsiniz. Nakliye firmalarının en çok tercih ettiği ve güvendiği ambar taşımacılığı alanında zirve olan firmamızı tercih ettiğiniz için hiç pişman olmayacaksınız.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir