Istanbul Nakliyat Ambari

Profesyonel Tasimacilik Hizmetleri

İstanbul Bodrum Nakliyat Ambarı

                                              İstanbul Bodrum Ambar Taşımacılığı

Nakliye sektöründe görev alan birçok firma var bizde bunlardan biriyiz ancak sunduğumuz öyle bir hizmet var ki bizi diğerlerinden farklı kılıyor. Nakliye sektöründe bilindiği üzere eşyanın yeri ve konumuna göre, hatta ulaştırılacağı mesafeye göre adlandırılan çeşitli hizmet kalıpları mevcut. Bahsedecek olursak; evden eve nakliyat, eşya depolama, ofis ve kurumsal taşıma, asansörlü taşımacılık, nakliye ambalajlama, parsiyel taşımacılık, sigortalı nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat ve asansör kiralama ve bunlara benzer hizmetler hemen hemen tüm nakliye firmaları tarafından müşterilerine müşteri memnuniyeti çerçevesi içinde sunulmaya çalışılmaktadır. Bizi farklı kılan ne? Biz firma olarak eşya sahibi müşterilerimize sunduğumuz hizmeti nakliye firmalarına da farklı bir alanda sunuyoruz.

Eşya depolama hizmetimizi eşya sahibi müşterilerimize sunarken aynı mekânı ambar nakliyatı için de kullanıyoruz. Ne demek istiyoruz? Depolama veya parsiyel taşımacılık hizmeti verdiği halde gerekli alt yapıya sahip olamayan nakliye firmaları için ambarımızı hizmete açmış bulunmaktayız. Söz gelimi Bodrum’a taşınması gereken parça eşyalar var ve siz Bodrum istikameti seferine çıkacak olan aracınıza bu eşyaları taşımak durumundasınız, o zaman ambarımızın sizin için özel olarak ayrılmış bölümüne gelerek parça eşyaların ambalajlanması ve gerekli hesaplamaların ardından İstanbul Bodrum ambar taşımacılığı faaliyetine geçebiliyorsunuz.

Ambarımızda eşya depolama ve ambar nakliyatına uygun eşyaların zemin ile bağlantısını kesebilmek için özel paletler bulunmaktadır. Bu paletler olası su baskınlarını önlemek ve eşyaların araçlara kolayca bindirilip indirilmesini sağlamak için kullanılmaktadır. Ayrıca eşyaların güvenliğini sağlamak ambarımızda 7/24 boyunca faal olan kameralarımız mevcut.

Bodrum gibi tarihi ve turistik bir belde her zaman insanların dikkatini çekmiş, burada tatil yapmayı yeterli bulmayan insanlar bu bölgeye yerleşmeyi tercih etmişlerdir. Dolayısı ile ambar taşımacılığı için bu bölgelere eşya nakil işlemi gerçekleştirmek isteyen firmalar bizi tercih edebilirler.

Bodrum İstanbul ambar taşımacılığı hizmeti için bizden fiyat almak ve ambarımızın genel durumunu öğrenmek için iletişim bölümündeki numaralar aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Canlı destek hattımız ve iletişim formu aracılığı ile de bize ulaşabilir, hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir