Istanbul Nakliyat Ambari

Profesyonel Tasimacilik Hizmetleri

İstanbul Malatya Ambar Taşımacılığı

                                              İstanbul Malatya Ambar Taşımacılığı

Nakliyat sektörü her geçen gün gelişerek müşteri talepleri doğrultusunda ortaya çıkarılan yeni hizmet çeşitleri ile karşımıza çıkmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet yürüten nakliye firmaları bu talepleri karşılamak için mesai harcamakta ancak altyapı sorunu yaşayan firmalar ne yazık ki kan kaybetmektedir. Nakliye sektöründe boy gösteren firmaların çokluğu bir tarafa, tüm bu firmalar arasından sıyrılarak potansiyel müşterilere en iyi hizmeti vermek gerçekten tecrübe ve altyapı ister.

Hemen hemen tüm nakliyat firmaları biz de dahil olmak üzere kurumsal taşımacılık, eşya depolama, eşya paketleme, sigortalı nakliyat, evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, parsiyel taşımacılık, ofis taşıma, şehir içi taşıma, şehirlerarası taşımacılık, asansör kiralama gibi hizmetleri uzman kadrolarıyla vermekteler. Fark oluşturmak ve müşterilerinizin sizi seçmeleri için tüm bu hizmetleri ve dahi fazlasını en iyi şekilde vermek durumundasınız. Ancak yeni oluşumlar ve altyapısal problemleri aşamayan nakliye firmaları ne yazık ki sektörün içinde eriyip gitmekteler. Bizler eşya sahibi müşterilerimize gösterdiğimiz üstün hizmet anlayışını ambar taşımacılığı faaliyeti yürüterek nakliye firmaları için de göstermekteyiz.

Depolama problemi yaşanmaması ve eşya nakil işlemlerinin daha pratik ve masrafsız yapılabilmesi için ambarımızın kapılarını değerli meslektaşlarımıza da açmış bulunmaktayız. Bu sayede örneğin Malatya’ya götürülmesi planlanan parça eşyalar veya türevleri ambarımıza ilgili firma tarafından getirilerek gerekli ambalajlama ve buna benzer fizibilite çalışmalarından sonra İstanbul Malatya ambar taşımacılığı faaliyeti için hazır hale getirilerek adrese ulaştırılmak üzere yola çıkarılabilecek.

Ambarımızda aynı anda birden fazla firmanın faaliyet gösterebileceği alanlar mevcuttur. Paletler üzerinde muhafaza edilerek taşınması yapılan eşyalar böylelikle zeminden bağımsız bir şekilde işlenecek ve dahası olası su baskınlarına karşı korunmuş olacaklar. Güvenlik kameraları ve personelimiz tarafından da emniyeti sağlanan ambarlarımızda nakliye işlerinizi huzur içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Kayısı şehri Malatya’ya ulaştırılması planlanan eşyaların nakliyesini ambarımız üzerinden Malatya İstanbul ambar taşımacılığı kapsamında gerçekleştirmek istiyorsanız bizlere iletişim bölümündeki telefon numaralarımız aracılığı veya iletişim formu yardımı ile ulaşabileceğiniz gibi canlı destek hattımızı da kullanarak ambarımız hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir