Istanbul Nakliyat Ambari

Profesyonel Tasimacilik Hizmetleri

Asansör Kiralama

Şirketimiz, müşterilerimize pek çok hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler arasında bulunan İstanbul asansör kiralama hizmeti, yüksek katlarda bulunan evlere veya ofislere hızlı ve güvenli bir şekilde nakliyat yapılmasına olanak sağlamaktadır. Bazı yerlerde portatif asansör sistemi de denilen bu hizmet sayesinde müşterilerimiz hesaplı bir şekilde eşyalarını yüksek katlara taşıyabiliyor. Genellikle yüksek katlı olmasına rağmen yük asansörüne sahip olmayan binalarda kullanılan bu hizmet, insan gücüyle eşya taşımanın mümkün olmadığı durumlarda devreye girmektedir. Bunun dışında kas gücüyle eşya taşımanın sakatlanmalara ve yaralanmalara yol açması da bu yöntemin kullanılmasını artıran sebepler arasındadır. İstanbul kentinde bulunan İstanbul Şehirlerarası  Nakliyat, müşterilerinin ihtiyaç duyması durumunda hızlı bir şekilde asansör temin edebilmektedir. Şirketimizden bu hizmeti almak için nakliyat yaptırmanız şart değildir.

Asansör Yardımıyla Evden Eve Nakliyat

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana taşıma ve nakliyat işlemlerinde güveni sağlayabilmek için pek çok araştırma yapmış ve en doğru yöntemi bu şekilde bulabilmiştir. Evden eve nakliyat alanında İstanbul şehrindeki en ünlü firmalardan biri olmamıza bağlı olarak marka değerimizi, müşteri memnuniyetimizin yüksekliğini ve kaliteli hizmet anlayışımızı korumak için her geçen gün yeni geliştirmeler ve atılımlar yapmaktayız. Özellikle asansörlü taşımacılığa olan talebin artmasıyla, çalışmalarımız bu alanda yoğunlaşmıştır. Araştırma ve geliştirme çalışmalarımızın sonucu olarak yeni araçlar bünyemize girmiş ve personellerimizin profesyonellik düzeyleri artmıştır.

Asansör İle Şehir İçi Nakliyat

İstanbul şehrinde bulunan yüksek katlı apartmanların ve gökdelenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Vatandaşlarımız bahsedilen binalarda bulunan yaşam standartlarının daha yüksek olduğunu düşündüğü için buralara göç etmeye başlamıştır. Bu durumun sonucu olarak nakliyat hizmeti alan insan sayısı yükselmiş ve şirketimize karşı olan ilgi artmıştır. Bu ilgi sonucunda artan iş yükümüzü hafifletmek için en kaliteli yük asansörleri yöneticilerimiz tarafından satın alınmış ve hizmete koyulmuştur. Kullanılan bu asansörlerin beklenmedik problemlere yol açmasına engel olmak için sürekli olarak kontroller yapılmakta ve eskiyen parçalar değiştirilmektedir. İstanbul şehir içi nakliyat işlemlerinde kullandığımız asansörlerin sayısı gün geçtikçe artmakta ve her geçen gün daha geniş bir kitleye hizmet vermekteyiz.