Istanbul Nakliyat Ambari

Profesyonel Tasimacilik Hizmetleri

Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul sürekli diğer şehirlerden göç almaktadır. Genellikle iş ve daha iyi bir yaşam koşulları için bu şehre göç eden insanlar varlıklarını da buraya taşımaktadır. Varlıklarında ki önemli eşyaları bu şehre taşımak isteyen insanlar nasıl bir yol izlemeleri gerektiği hakkında bilgiye sahip olmayabilmektedir. Bu tarz vatandaşlarımız genellikle bulundukları şehirlerdeki rastgele bir nakliyat firmasından yardım almakta ve istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilmektedir. Biz hiçbir vatandaşımızın herhangi bir sorunla karşılaşmasını istemediğimiz için İstanbul’a eşyalarını taşıtacak insanlara nakliyat hizmeti vermekteyiz. İstanbul Şehirlerarası Ambar Taşımacılığı unvanına sahip olan firmamız yıllardır şehirler arası nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet vermekte ve hizmet alanını mümkün olduğunca genişletmeye çalışmaktadır.

Nakliyat Firmaları Arasında Nasıl Öne Çıkıyoruz?

Şirketimiz diğer şehirler arası nakliyat firmaları arasında öne çıkmakta ve vatandaşlarımız tarafından daha sık tercih edilmektedir. Kaliteli hizmet vermek için pek çok farklı hususa dikkat eden firmamızın hak ettiği bu ilgi daha fazla insana daha fazla araçla ulaşabilmemize olanak sağlamıştır. Firmamızın en çok önem verdiği nokta eşyaların güvenliğidir. Taşınacak olan eşyaların darbe almadan, çizilmeden ve kırılmadan hedef noktaya taşınmasını sağlamak için farklı paketleme ve ambalajlama teknikleri uygulamaktayız. Personellerimiz paketlenen eşyaların araca yüklenmesi sırasında oldukça dikkatli davranmakta ve hasar ihtimalini minimuma indirmektedir. Buna ek olarak şoförlerimiz en güvenli yolları seçen profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Şirketimizin diğer firmaların önüne geçmesini sağlayan bir diğer özellik müşteri ilişkilerine verdiğimiz önemdir. Müşteriyle anlaşmaya varıldıktan sonra gereken her an telefon yoluyla iletişim kurulmakta ve bu sayede müşterinin merakı giderilmektedir. Bunun dışında müşterilerimizin tüm eşyalarına sigorta yapılmakta ve hızlı bir nakliyat işlemi gerçekleştirilmesini sağlamak için asansör kullanılmaktadır.

Neden Sigortalı Nakliyat Yapıyoruz?

İstanbul Şehirlerarası Ambar Taşımacılığı, sigortalı nakliyat hizmetlerimizin amacı müşterilerimizin maddi açıdan herhangi bir kayba uğramasını ve şirketimizin marka değerinin düşmesini engellemektir. Sigorta sayesinde şirketimiz tarafından taşınan her eşyanın maddi değeri garanti altına alınmakta ve beklenmeyen bir durumda hiçbir taraf mağdur olmamaktadır. Siz de bizim gibi müşterisini düşünen, hızlı ve güvenilir bir firmadan nakliyat hizmeti almak istiyorsanız şirketimizi ziyaret edebilir ya da telefon numaramızı arayabilirsiniz.