Istanbul Nakliyat Ambari

Profesyonel Tasimacilik Hizmetleri

Hakkımızda

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat İstanbul’daki Nakliyat Firmaları Arasında Lider Konumda

Nakliyat işlemleri özen ve ilgi gösteren işlerdir. Eğer yeterince özen gösterilmezse istenmeyen sonuçlarla karşılaşılabilir. Bazı durumlarda müşterilerin eşyaları zarar görebilir ve markanın ismi olumsuz etkilenebilir. Şirketimiz bu gibi istenmeyen olayların yaşanmasını engellemek için kurulduğu günden bu yana üstün hizmet anlayışını benimsemiştir. Şirketimizin bu tavrı, bizimle çalışan tüm müşterilerimizin bizden memnun kalmasına ve olumlu geri bildirim vermesine sebep olmuştur. Bu durum da müşterilerimizin bizi önermesine ve daha fazla kişiye ulaşmamıza olanak sağlamıştır. Şirketimiz bu durumun sürekliliğini sağlamak için türlü araştırmalar ve geliştirmelerle hizmet kalitesini artırmaya çalışmış ve ekibini büyütmüştür. Büyüyen ekiple birlikte daha fazla müşteriye aynı anda hizmet vermeye başlayan şirketimiz İstanbul Şehirlerarası Nakliyat olarak İstanbul şehrinde bulunan nakliyat firmaları arasında lider konuma yükselmiştir.

Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri

İstanbul’da her geçen gün eski bir bina yıkılmakta ve yerine yenisi yapılmaya başlanmaktadır. Buna bağlı olarak son yıllarda şehir içi göç sayısı oldukça artmıştır. Bunun yanında köylerden şehirlere gelen insanların da artmasıyla nakliyat hizmetlerine olan ihtiyaç katlanarak artmıştır. Şirketimiz bu ihtiyacı karşılayabilmek için ekibini günden güne büyütmekte ve hizmet alanını genişletmektedir. Şehir içi nakliyat hizmeti alacak olan müşterilerimize ihtiyaç duyulursa depolama hizmeti de verilmektedir. Oldukça güvenli olan depolarda saklanan müşterilerimizin eşyaları zamanı geldiğinde istenilen eve tekrar taşınmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Şehirler arası nakliyat ikiye ayrılmaktadır. İlki şehir dışından İstanbul’a gelmek isteyen müşterilerimizin aldığı nakliyat hizmetidir. Bu nakliyat hizmeti alınırken eğer müşterilerimizin depolama hizmetlerine ihtiyacı olursa eşyalar İstanbul’a getirilmekte ardından şirketimizin burada kullandığı depolara yerleştirilmektedir. İkincisi ise İstanbul’dan şehir dışına yapılan nakliyatlardır. Bu nakliyat hizmetleri genellikle iş ya da eğitim dolayısıyla şehirden ayrılmak zorunda kalan müşterilerimiz tarafından alınmaktadır. Depolamaya ihtiyaç duyulduğunda yine aynı şekilde, eşyalar İstanbul’da depolanır ve ardından istenilen şehre taşınır. Tüm nakliyat hizmetleri sırasında sigorta yapan şirketimizden yardım almak isteyen müşterilerimiz bize internet sitemiz üzerinden veya telefonla arayarak ulaşabilirler.