Istanbul Nakliyat Ambari

Profesyonel Tasimacilik Hizmetleri

Parsiyel Taşımacılığı

İnsanlar nakliyat firmamızı her ne kadar çok sayıda eşya taşıtmak için kullanmak istese de bazen Parsiyel Taşımacılığı yaptırmak isteyen müşterilerimiz de şirketimize başvuruyor. Bu tarz nakliyat işlemlerini gerçekleştirmek için filomuzda yer alan araçlardan büyük olanları tercih ediyoruz. Bunun sebebi hem müşterilerimizin rahat bir hizmet görmesi hem de profesyonel araçlarımızla hizmet görmeleridir. İstanbul şehrinde İstanbul Şehirlerarası Ambar Taşımacılığı ismiyle bilinen şirketimiz yıllardır bu hizmeti müşterilerine vermektedir. Verdiğimiz bu hizmette şirketimizden yardım almak isteyen müşterilerimiz genellikle yeni üretim kaliteli parçaları veya taşıması zor olan eşyaları taşıtıyor.

Şehirler Arası Nakliyat ile Parsiyel Eşya Taşımacılığını Birleştiriyoruz

İnsanlar genellikle eşyalarını bulundukları ilçeden alıyor. Ancak bazı durumlarda şehirler arası nakliyat ile parsiyel  taşımacılığını birleştirmemiz gerekiyor. Genellikle nadir bulunan parçalar şehir dışından temin edilebiliyor. Buna bağlı olarak şirketimiz daha özenli ve daha dikkatli davranarak bu değerli ve nadir parçaların zarar görme ihtimalini minimuma indiriyor. Taşınacak olan eşyalar sıradan eşyalar olsalar dahi  taşımacılık sırasında uyguladığımız tüm teknikleri uygulamaya ve dikkat ettiğimiz tüm hususlara dikkat etmeye özen gösteriyoruz. Bu tutumumuz İstanbul  şehrinde hizmet vermekte olan diğer nakliyat şirketleri arasında bir adım öne çıkmamızı ve vatandaşlar tarafından daha çok tercih edilmemizi sağlıyor. Taşıma sırasında sigorta yapmamız da insanların bize tam olarak güvenmesine vesile oluyor.

Sigortalı Nakliyat İle Eşyalarınız Güvende

Şirketimiz tüm nakliyat işlemleri sırasında sigorta yapmasıyla ve herhangi bir maddi hasar söz konusu olduğunda zararın tümünü karşılamasıyla müşterilerin taktirini toplamaya başlamıştır. Parsiyel taşımacılığındaki ilk işimizden beri uyguladığımız sigortalı nakliyat, sektördeki en güvenilen firmalardan biri olmamızı sağlamıştır. Sigorta uygulamak için öncelikle eşyalarınızın bir listesi yapılmaktadır. Ardından listede bulunan eşyalar hem personellerimiz hem de müşterilerimiz tarafından onaylanmakta ve imzalar atılmaktadır. Böylelikle herhangi bir hatanın ortaya çıkma ihtimali minimuma indirilmektedir.

Şirketimizden nakliyat hizmeti almak isteyen kullanıcılarımızın bize en kolay ulaşabileceği mecra telefon numaramızdır. İstanbul şehrinde olan müşterilerimiz ofisimizi ziyaret edebilir ve yaptığımız işi, kullandığımız araçları daha yakından takip edebilir.