Istanbul Nakliyat Ambari

Profesyonel Tasimacilik Hizmetleri

İstanbul Çanakkale Ambar Taşımacılığı

                                                       İstanbul Çanakkale Ambar Taşımacılığı

Nakliyat işleminin sektör haline gelmesi ve bu alanda faaliyet gösteren firmaların artması hep bir arz ve talebin doğurduğu doğal sonuçlardır. Her sektörde olduğu gibi nakliyat sektörüne de müşteriler yön vermektedir. Bilindiği üzere evden eve nakliyat olarak başlayan hizmet yelpazesi ofis taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, şehir içi taşımacılık, şehirlerarası nakliyat, sigortalı nakliyat, eşya depolama, nakliyat ambalajlama, asansörlü nakliyat, asansör kiralama gibi hizmetlerin talebi ile çeşitlilik kazanmıştır. Bizler firma olarak yukarıda bahsedilen hizmet çeşitlerini alanında uzman teknik personelimiz yardımı ile eşya sahibi müşterilerimize müşteri memnuniyeti çerçevesinde sunduğumuz gibi alt yapı problemi yaşayan nakliye firmaları için de ekonomik ve güncel çözümler sunuyoruz.

Nakliyat firmalarının verdiği hizmet kalitesini arttırmak ve onlara alt yapı sunmak adına oluşturduğumuz ambar hizmetinde örneğin ilimizden Çanakkale’ye taşınması planlanan eşyalar ambarımıza getirilerek gerekli ambalajlama ve hesaplamalar gibi yapılacak olan fizibilite çalışmasından sonra buradan Çanakkale’ye doğru yola çıkarılacak ve İstanbul Çanakkale ambar taşımacılığı faaliyeti resmen başlamış olacak.

Ambarımız nakliye firmalarının talepleri ve günün şartları çok iyi analiz edilerek tasarlandı. Ambarımız içinde eşya taşımayı kolaylaştırmak ve eşyaların zemin ile doğrudan bağlantısının kesilmesi için kullanılan özel paletler bulunmaktadır. Bu paletler olası su baskınlarına karşı önlem amaçlı da kullanılabilmektedir. Eşyaların ve firmaların maksimum anlamda güvende olmaları ve faaliyetlerin huzur içinde gerçekleşmesi adına ambarımızın çeşitli yerlerinde 7/24 güvenlik kameraları faal olarak çalıştırılmaktadır.

Ambar taşımacılığı alanında nakliye firmalarının en çok tercih ettiği oluşum olmaktan gurur duyuyoruz. Ambar taşımacılığı hizmetimiz ile firmalar, yüksek fiyatlara kiralamak zorunda oldukları gereğinden büyük depolara ihtiyaç duymuyorlar. Kısa süreliğine kullanım yapılacak olan büyük depolara bir ay boyunca yüksek miktarlar ödemek yerine ambarımızdaki daha küçük bir bölümü uygun fiyatlara kullanabiliyorlar.

Çanakkale İstanbul ambar taşımacılığı hizmeti için bizi tercih etmeyi düşünüyorsanız, iletişim bölümündeki numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Canlı destek hattımızı ve iletişim formumuzu da bize ulaşmak için kullanabilir, tüm nakliye firmalarının tercih ettiği ambar taşımacılığı hizmetimizden siz de hemen faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir