Istanbul Nakliyat Ambari

Profesyonel Tasimacilik Hizmetleri

İstanbul Bursa Ambar Taşımacılığı

İstanbul Bursa Ambar Taşımacılığı

Nakliyat işlemi büyük sorumluluk isteyen ve hata kabul etmeyen oldukça riskli işlemlerden biridir. Alanında uzman bir nakliyat firması olarak bunu çok iyi biliyor ve nakliye sektörü zincirinin halkası konumundaki firmalarında bu anlamda yardımına koşuyoruz. Günümüzde taşımacılık standart eşya nakil işleminin çok daha ötesine geçerek gelen müşteri talepleri doğrultusunda eşyaların bir süre depolanması hizmetinin de başlamasına vesile olmuştur. Ancak sorun şu ki her firmanın kendine ait yeterli ambar alanı bulunmayabiliyor. Dolayısı ile hizmete açtığımız ambar taşımacılığı programı ile yeterli altyapısı olmayan nakliyat firmalarına da bu anlamda destek olmuş olmanın gururunu yaşıyoruz.

Ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat, sigortalı nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, nakliyat ambalajlama, asansör kiralama, parsiyel taşımacılık gibi standart nakliye hizmetlerini her biri kendi alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından eşya sahibi olan müşterilerine sunan firmamız, ambar taşımacılığı noktasında da nakliye firmalarına hizmet vermektedir.

İstanbul Bursa ambar taşımacılığı gibi çeşitli illere nakliyesinin gerçekleştirilmesi planlanan özellikle parça eşyalarında ambarımızda muhafazasını ve nakliye öncesi paketlenme ve gerekli hesaplamaların yapılarak araca yerleştirilmesi gibi işlemlerin yapılabilmesi için ambarımızda özel alanlar oluşturulmuştur.  Bu özel alanlarda paketleme ve hesaplama gibi kendi nakliyat programlarını oluşturabilecek olan firmalar zaman zaman daha küçük alanlara ihtiyaç duydukları için gereğinden büyük depoları yüksek fiyatlara kiralamak zorunda kalmayacaklar.

Bursa’nın tarihi dokusu ve diğer büyükşehirlere yakınlığı ile ilgili jeopolitik konumu her zaman yeni bir başlangıç yapmak isteyenlerin uğrak noktaları arasında yer almıştır. Dolayısı ile diğer büyükşehirler gibi Bursa ‘da göç alan illerin başında gelmektedir. Bursa’daki adreslere doğru yola çıkacak olan nakliyeler firmalar tarafından ambarımıza getirilerek Bursa İstanbul ambar taşımacılığı hizmeti için hazır hale getiriliyorlar.

Ambar taşımacılığı için firmamızdan destek ve hizmet almak için iletişim bölümündeki numaralardan mobil hattımız yardımı ile 7/24 sabit hattımızdan ise mesai saatler içinde bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bunun yanında canlı destek bölümümüz veya iletişim formumuz yardımı ile de ambar taşımacılığı ve depomuzun genel durumu ile ilgili bilgilendirilebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir