Istanbul Nakliyat Ambari

Profesyonel Tasimacilik Hizmetleri

İstanbul Balıkesir Ambar Taşımacılığı

                                                           İstanbul Balıkesir Ambar Taşımacılığı

Uzun süredir nakliyat sektöründe boy gösteriyoruz ve bu zaman içinde sektörde faaliyet gösteren ve müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaya çalışan firmaların ihtiyaçlarını çok iyi bir şekilde analiz ettiğimize inanıyoruz. Hem bir nakliye şirketi hem de nakliye şirketlerine hizmet sağlayan bir oluşum olduğumuzdan taşıma işleminin zaman içinde sürekli gelişerek değişen ve yenilenen bir sistem haline gelmesine yakından tanıklık ediyoruz. Standart olarak sunduğumuz parsiyel taşıma, evden eve nakliyat, sigortalı taşıma, şehirlerarası taşıma, şehir içi nakliyat, nakliyat paketleme, asansör kiralama, ofis taşımacılığı, asansörlü nakliyat hizmetlerinin yanında müşterilerden gelen talepler doğrultusunda eşya depolama işlemleri için depomuzu hizmete açarak dahası burayı diğer firmalarında hizmetine sunarak ambar taşımacılığı hizmetini başlattık.

Sözgelimi bir firma Balıkesir’e nakliyesi istenen eşyaları ambarımıza getirerek burada kendisine ayrılmış bölgede nakliye öncesi gerekli paketleme ve fizibilite çalışmasını yaparak Balıkesir bölgesine giden aracına buradaki eşyaları da yükleyerek faaliyet gösterebilecek. İstanbul Balıkesir ambar taşımacılığı faaliyeti böylece başlamış olacak. Bu sayede firma daha büyük paralara daha büyük bir depo kiralama zahmetinden kurtularak arada bir ambar hizmeti almak istediği zamanları kendisi belirleyerek buradaki işlemlerini özgürce tamamlayarak şehirlerarası nakliyat işlemini başlatabilecek.

Firmaların depomuzu tercih etmemesi için hiçbir neden yok.  Ambarımızda eşyaların yer ile temasının kesilebilmesi için hazırlanmış özel paletler bulunmaktadır. Ayrıca her firma için ayrılmış özel alanlar ve buraların güvenliğini 7/24 sağlayan güvenlik kameraları ve çalışanlarımız mevcut. Yüksek fiyatlara ihtiyacınız olmayacak büyüklükteki depoları bir ay boyunca kiralama derdinden kurtularak maliyetinizi düşürebilmeniz için bizi tercih etmelisiniz.

Nakliye ambarı hizmetimiz ile depomuz eşya sahiplerinden ziyade firmalara hizmet etmektedir.  Tüm şehirlere yapabileceğiniz parça eşya taşımalarını burada organize ederek düzenleyebilirsiniz. Balıkesir İstanbul ambar taşımacılığı hizmetini müşterilerinize en kısa ve güvenli yolla sunmak için bizden yardım almak istiyorsanız iletişim bölümündeki sabit hattı mesai saatleri içinde özel numaramızı ise 7/24 arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca canlı destek hattımızdan veya iletişim bölümündeki form aracılığı ile de bizimle irtibata her an geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir