Istanbul Nakliyat Ambari

Profesyonel Tasimacilik Hizmetleri

İstanbul Ankara Nakliyat Ambarı

                                                        İstanbul Ankara Ambar Taşımacılığı

Evden eve taşımacılık, ofis taşımacılığı, şehirlerarası taşımacılık, parsiyel taşımacılık, şehir içi taşımacılık, sigortalı taşımacılık, asansör kiralama, eşya ambalajlama gibi standart olarak nakliye sektörlerinin vermiş olduğu hizmetleri alanında uzman yetişmiş ekip kadromuzla bizlerden nakliye talebi olan müşterilerimize en iyi şekilde sunuyoruz. Uzun yıllardır sektörde kendine sağlam bir yer edinmiş işinde uzman, tecrübeli bir nakliye firmasıyız. Nakil işlemleri için tecrübemizden istifade etmek isteyen eşya sahiplerinin yanı sıra depolama hizmeti vermek isteyen ancak yeterli altyapıya sahip olamayan nakliye firmaları için de ambar hizmeti veriyoruz.

Nakliye ambarı hizmetimiz ile firmalar kendileri için özel olarak ayrılmış alanlarda özellikle parça eşyaları getirerek bir sonraki nakil işlemi için gerek araç içi düzenleme gerekse bazı hesaplamaları yapabilmekteler. Örneğin Ankara’ya nakliyesi gerçekleşecek olan eşyalar bu alanlarda toplanarak İstanbul Ankara ambar taşımacılığı için hazır hale getirilirler.

Ankara’nın başkent olması münasebeti ve resmi dairelerin burada toplanmış olması nedeniyle özellikle kurumsal taşıma adına İstanbul ve birçok ilden bu bölgeye nakliye sirkülâsyonu gerçekleşmektedir. Çeşitli firmalar ile anlaşmış müşterilerin eşyaları ambarımızda firmalar tarafından kısa süreli istiflenerek o bölgeye sevkiyat yapan araçlara yüklenirler. Böylece toplama ve dağıtım merkezi olarak kullanılan depomuz ambar nakliyatı için değerlendirilmiş olur. Nakliye firmaları bu sayede çok daha kısa süreli küçük alanlar işgal ederek büyük depoları uçuk fiyatlara kiralamak zorunda kalmazlar.

Uzun veya kısa süreli eşya depolama işlemleri için son derece kullanışlı ve güvenli olan ambarımızda eşyaların yer ile teması özel paletler aracılığı ile kesilmekte herhangi bir su baskını olayına karşı tedbir alınmaktadır. Dahası 7/24 güvenlik kamerası ile denetlenerek güvenliği sağlanan ambarımızda tüm firmalar güven içinde faaliyetlerini yürütebilmekteler.

Ankara İstanbul ambar taşımacılığı veya eşya depolama gibi hizmetlerimizden maksimum anlamda en iyi şekilde yararlanmak için bizlere iletişim bölümündeki özel hat yardımı ile 7/24 sabit hat ile mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz. Yine iletişim bölümündeki form veya canlı destek hattından bizimle irtibata geçerek depolama ve ambar nakliyatı için bilgi alabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir